39-а Китайська міжнародна виставка меблів (CIFF) Наближається березня
Mar 17, 2017

39 - й CIFF (CIFF 2017 березня) будуть збільшені в масштабі 750,000SQM. Там будуть більше 3800 експонентів з більш ніж 30 країн і районів і Moren ніж 160000 професійних відвідувачів з більш ніж 190 різних країн і районів , які беруть участь в CIFF.


Перша фаза 18-21 березня пройде в Китаї імпорт і експорт Fair Complex »Площа A, B і C разом з сусіднім комплексом PWTC Expo як CIFF в області D за шкалою 410,000SQM з експонатами домашніх меблів , домашній декор, домашній текстиль, вуличні меблі і товари для дозвілля. Продукти на відкритому повітрі і дозвілля проходитиме в недавно прикладної виставковому комплексі PWTC Expo, займаючи 6 залів. CIFF буде служити для живих стилів як всередині , так і на відкритому повітрі, як з однієї меблів і меблювання м'якою прикрасі, що інтеграція меблів, аксесуарів, домашнього текстилю та всеосяжних концепцій.


Друга фаза 28-31 березня пройде в Китаї імпорт і експортний виставковий павільйон »Площа А, В і С за шкалою 340,000SQM включаючи офісні меблі, меблі для готелів, громадського меблі, меблі машин і сировини. Як найбільший офісної та торговельної меблів події в світі і найвпливовішою меблів мануфактурної виставці в Азії, CIFF буде продовжувати пропонувати можливості для бізнесу і життєвість розвитку меблевої промисловості.


CIFF (Гуанчжоу) завжди тримає новаторство. Є майже 200 запуск нового продукту під час виставки , щоб зібрати разом найпередовіші продукти. Це включає в себе інтелектуальний будинок, трансформовані меблі, налаштований весь будинок і нео-китайську домашню обстановку.

VMSworks є лідером у виробництві системи для офісного зберігання. Забезпечено з відмінним стандартом, VMS забезпечує рішення всіх ваших зберігання і подачу вимоги , включаючи шафи, комод і робочий простір зберігання, прокатне зберігання, мобільні стелажі, вузли системи подачі , шкільні меблі.


Пов'язані новини